Valorant Turnuvası Hakkında Önemli Duyuru

 Genel Haberler
  • Bizi takip etmeyi ve topluluğumuza katılmayı unutmayın ! Discord ve Twitch

Değerli oyuncular ve takım kaptanlar,
Fikstür ve takım eşleşmeleri saat 19:00’da discord kanalımız üzerinden ekran paylaşılarak canlı olarak yapılacaktır. Maçlar belli olduktan sonra Web site üzerinden Turnuvalar bölümünden Maçlar sekmesine basarak, fikstür ve kiminle eşleşeceğinizi öğrenebilirsiniz. Turnuva zamanına kadar mutlaka takım kaptanları discord kanalına gelerek kendilerini kayıt ettirip, takım kaptanı rolünü alması gerekmektedir. Bu rol sayesinde sizlere discord kanalı üzerinden iletişim kurulacaktır. Discord kanalına geldikten sonra Turnuva Sohbet odasına takım kaptanı olduğunuzu belirterek yetkililerden bu rolü olabilirsiniz.

Valorant Turnuvasına başvuran takımların web site üzerinde mutlaka 5 üyeye sahip olması gerekmektedir. Bu koşulu sağlmayan takımlar fikstür ve kurada yer alamayacaklardır.

Önemli Not: Eğer daha önce başvurunuz olmuş ve takımınız turnuvaya başvuranlar kısmında gözükmüyorsa önce takımınızı 5 üye yapın ve daha sonra discord kanalına gelerek bu durumu bildirin ve kaydınızı tekrardan gerçekleşsin

Topluluğa katıl!

Kapatmak için arama veya ESC için enter tuşuna basın